Lata doświadczenia
telefon
+48 505 603 620
Opinie na Opineo.pl

Części samochodowe do aut Mazda

Mazda

Mazda - części samochodowe online

Naprawa prostych elementów wcale nie musi okazać się tanią. Nie tracąc czasu na dojazd, możesz sam lub z naszą pomocą dobrać potrzebne części samochodowe MotoCentrumNet.pl - internetowy sklep motoryzacyjny - oferuje bogaty katalog auto części idealnych do pojazdów Mazdy. Nie czekaj, sprawdź naszą konkurencyjną ofertę i działaj!

Samochody Mazda

Historia Mazdy zaczyna się od korka - od początku jego produkcji mija paręnaście lat, zanim Japończyk Jujiro Matsuda postanawia zająć się branżą motoryzacyjną. W ten sposób w 1931 r. stworzono pierwszy trójkołowy model Mazda Go, który do masowej produkcji wszedł po kilku latach.
W 1960 r. zaczęto produkować model R360. To istotny punkt zwrotny w działalności firmy. Zaprezentowano go już jako czterokołowy, osobowy i małolitrażowy pojazd typu coupé. Atutem tego modelu stało się niskie spalanie na poziomie ok. 3l/100 km.
Wciąż debiutowały nowe modele, a niektóre z nich szybko znalazły uznanie i popyt również za granicami samej Japonii. Były to m.in.: Mazda 110S Cosmo oparty na silniku Wankla, sportowa RX-7, a także modele 323 i 626 cieszące się sporym zainteresowaniem. W 1984 r. marka świętuje zmianę nazwy na Mazda Motor Corporation oraz wydanie 10 mln egzemplarzy. Warto wspomnieć o sprzedażowym rekordziście w kategorii dwuosobowych aut sportowych – model MX-5 (1989 r.).
Mazda nie poprzestaje i wciąż wprowadza innowacyjne rozwiązania, by poprawić osiągi promowanych pojazdów, uwzględniając przy tym problemy ekologiczne. Za najpopularniejsze dziś uznaje się głównie modele 2, 3, 6, CX-3, CX-5, MX-5.

Najlepsze części zamienne do samochodów marki Mazda w sklepie internetowym!

Marka ma opinię producenta bardzo dobrych silników. W przypadku braku serwisowania lub innych przyczyn może dojść do usterki. Dlatego nasz sklep online proponuje dobrej jakości oryginalne części samochodowe producenta w przystępnych cenach. Do tego szybką dostawę, pomoc specjalistów i zadowolenie naszego klienta.
Obsługa klienta
Ważne informacje
Pomoc
MotoCentrumNet.pl
 Kontakt
 O nas
akceptujemy płatności PayU

Sklep Motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl

Zadzwoń i zadaj pytanie
MotoCentrumNet.pl - telefon
+48 505 603 620
Pn-pt 8:00 - 17:00
Sob 8:00 - 14:00
Firma Motoryzacyjna CHMIELEWSCY s.c.
woj. Warmińsko-Mazurskie
E-mail:
ul. Wyspiańskiego 6
14-100 Ostróda
NIP: 741-000-46-62
TecDoc Inside
Ceny przedstawione w sklepie internetowym obowiązują tylko przy zakupie online.