motocentrumnet.pl

Motoryzacja i nie tylko

paczki do Wielkiej Brytanii
Motoryzacja

Jak wysłać paczkę do Wielkiej Brytanii?

Jednym z popularnych kierunków emigracji wśród Polaków jest Wielka Brytania. Polskę i UK dzieli wiele kilometrów, ale nie stanowi to przeszkody do wymieniania się przesyłkami. Paczki do wielkiej Brytanii docierają stosunkowo szybko, nie trzeba martwić się wysokimi kosztami, wystarczy skorzystać z usług brokera kurierskiego i znaleźć dla siebie najkorzystniejszą ofertę. Wielu przewoźników działa na arenie międzynarodowej i bezproblemowo dostarczy paczkę w terminie pod wskazany adres. Można wobec tego wysłać przesyłki znajomym, rodzinie, kontrahentom itd. Pora zastanowić się nad tym, jak to wszystko wygląda w praktyce. 

Jak wysłać paczkę do Anglii szybko i tanio? Zamawiając kuriera do domu 

Wysyłanie paczki do Wielkiej Brytanii za pośrednictwem Poczty Polskiej jest problematyczne, drogie i czasochłonne. Na szczęście nie trzeba stać w kolejce ani wypełniać różnych dokumentów, po czym płacić wysoką cenę za usługę. Zdecydowanie tańszym, wygodniejszym, bezpieczniejszym i szybszym sposobem będzie zamówienie kuriera przez Internet, który zjawi się następnego dnia po odbiór przygotowanej paczki. Wystarczy wejść na stronę internetową wybranej firmy kurierskiej, po czym wypełnić formularz online. Trzeba podać informacje dotyczące paczki, czyli dokładnych wymiarów i adresu dostawy. Kolejnym krokiem będzie wpisanie danych osobowych i adresowych nadawcy i odbiorcy przesyłki. Podać trzeba ciężar paczki, jej szacowaną wartość i opisać krótko zwartość. W przypadku paczek zagranicznych istotne będzie ich ubezpieczenie, bo w przypadku dużych odległości zawsze istnieje pewne ryzyko zaginięcia czy uszkodzenia. Renomowany przewoźnik zadba o to, aby paczka dotarła terminowo i w nienaruszonym stanie do odbiorcy, ale na niektóre czynniki zewnętrzne nie ma niestety wpływu. Po wypełnieniu formularza, zaakceptowaniu go i wysłaniu zamówienia, wystarczy jeszcze je opłacić, po czym wydrukować przesłany list przewozowy i nakleić go na paczkę. Bardzo ważne jest to, aby wszystkie podane dane były poprawne, od czego zależeć będzie dalszy los paczki i jej terminowe doręczenie do punktu docelowego. Średni czas realizacji zlecenia wynosi od trzech do czterech dni. Paczka może zostać dostarczona wcześniej w przypadku dużych miast, w których działają sortownie przesyłek należące do wybranego partnera kurierskiego.

paczka do wielkiej brytanii

Jak tanio wysłać paczkę do Wielkiej Brytanii? Postaw na brokera usług kurierskich! 

W przypadku przesyłek zagranicznych potrzebny będzie tani kurier, aby nie musieć ponosić wysokich kosztów. Na szczęście będzie można liczyć na mnogość firm kurierskich, które oferują przystępne ceny, szybką i bezpieczną dostawę paczek zagranicznych. Nie ma problemu z wysłaniem przesyłki nawet do Wielkiej Brytanii. W poszukiwaniu oszczędności, najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług brokera kurierskiego, który współpracuje z renomowanymi firmami kurierskimi. Godna polecenia jest platforma AlleKurier, dzięki której możliwe jest nadanie paczki bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystko można zrobić przez Internet, wystarczy wypełnić formularz na stronie i opłacić zamówienie szybkim przelewem online. Wybrany kurier przyjedzie po odbiór paczki w wyznaczonym terminie, a nadawca i adresat będą mogli śledzić drogę przesyłki zdalnie dzięki numerowi trackingowemu. Obecną lokalizację paczki można sprawdzić w dowolnym momencie na urządzeniu mobilnym, co zmniejsza ryzyko jej zgubienia. 

Z AlleKurier zamawianie kuriera jest banalnie proste i zajmuje dosłownie chwilę. Za pomocą intuicyjnego i łatwego w obsłudze formularza można wycenić przesyłkę i wybrać dowolnego przewoźnika z listy. Można liczyć na szybką i bezpieczną dostawę, nawet do 70% taniej niż w przypadku zamawiania kuriera bezpośrednio na stronach przewoźników. Przesyłka zostanie dostarczona w tempie niemalże ekspresowym, a ceny usługi są bardzo atrakcyjne, co zachęca do regularnego korzystania z tej metody wysyłania paczek zagranicznych. Do wyboru jest wiele firm karelskich, które mogą zagwarantować terminową dostawę paczki: DPD, GLS czy UPS. Klient decyduje o tym, jakiego wybierze przewoźnika, zgodnie ze swoimi preferencjami i potrzebami. Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonej firmy kurierskiej, o ugruntowanej pozycji, cieszącej się dobrymi opiniami wśród klientów.