motocentrumnet.pl

Motoryzacja i nie tylko

Profesjonalny ubiór ma motor
Mężczyzna

Profesjonalny ubiór ma motor w zasięgu ręki

Sezon motocyklowy rozpoczyna się wraz z nadejściem ciepłych i słonecznych dni. Przed odpaleniem maszyny, warto sprawdzić stan swojej odzieży motocyklowej. Profesjonalny strój dla motocyklisty ma na celu chronić go przed urazami, ale też przed niekorzystnymi czynnikami środowiska, które mogą pojawić się podczas jazdy. Miłośnikom dwóch kółek szczególnie polecana jest odzież motocyklowa Shima.

Odzież na motor — co jest niezbędne?

Bezpieczna jazda na motorze to nie tylko przestrzeganie przepisów, ale to też odpowiedni strój, który chroni wrażliwe części ciała oraz zapewnia komfort cieplny podczas jazdy w każdą pogodę. Shima odzież motocyklowa to profesjonalne ubrania, które zostały zaprojektowane przez specjalistów i miłośników motorów. Ubrania dla motocyklistów są nie tylko funkcjonalne, ale też designerskie. Każdy kierowca maszyny potrzebuje kombinezonu, kurtki oraz rękawic. Ważne są też odpowiednie buty oraz kask, który ma ochronić głowę przed urazami.

Kombinezony dla motocyklistów — na co zwrócić uwagę?

Shima odzież motocyklowa oferuje modne oraz niezwykle wygodne kombinezony, które zapewniają nieskrępowane ruchy na motorze. Dostępne są modele damskie oraz męskie. Odzież wykonana została ze szczególną dbałością o detale, ma solidne przeszycia oraz piękne detale. Materiał, z którego wykonane zostały ubrania dla motocyklistów, jest bardzo wytrzymały na uszkodzenia oraz rozciągnięcie. Przy czym zapewnia swobodne ruchy, które są bardzo istotne podczas prowadzenia motorów. Do wyprodukowania odzieży motocyklowej Shima używa się naturalnej skóry, często bydlęcej, dlatego są tak trwałe i wyjątkowe. Podczas wyboru kombinezonu warto zwrócić uwagę na zastosowaną ochronę kolan, ramion oraz łokci. Równie ważne są wzmocnienia na plecach, które mają za zadanie chronić kręgosłup.

Ochrona dłoni podczas jazdy — rękawice na motor

Shima odzież motocyklowa to też wyjątkowe rękawice, które zostały zaprojektowane, aby chronić dłonie bez krępacji ruchów. Zapewniają dobry i pewny chwyt kierownicy. Większość modeli została wyposażona w piankowe protektory ochraniające kostki. Palce zostały wyposażone w bardzo elastyczne rozwiązanie, dzięki temu można nimi swobodnie ruszać podczas jazdy. Te rozwiązania zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo, nawet w trudnych warunkach. W odzieży motocyklowej Shima, jaką są rękawice, stosuje się specjalne membrany oraz wyściółki, które zapewniają dobrą przyczepność i ograniczają ryzyko przemieszczania się materiału podczas jazdy. Niektóre modele zostały wyposażone w dodatkowe odblaski, co zapewnia dobrą widoczność motocyklisty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *