Lata doświadczenia
telefon
+48 505 603 620
Opinie na Opineo.pl

Części samochodowe do aut Nissan

Nissan

Nissan - części samochodowe online

W wielu internetowych sklepach motoryzacyjnych proponowane są części samochodowe do samochodów Nissan. Jednak MotoCentrumNet.pl wyróżnia się spośród większości stażem działalności w branży, a przez to profesjonalizmem, nienaganną opinią i starannie dobieranym towarem. Jeśli zależy Ci na trwałych elementach i bezpiecznej jeździe, zapoznaj się z ofertą.

Samochody Nissan

Geneza marki sięga 1911 r. i powstania fabryki samochodów, założonej przez Japończyka Masujiro Hashimoto w Tokio. Już po trzech latach narodził się pierwszy model DAT, którego nazwa pochodziła od nazwisk jego konstruktorów. Producent początkowo skupiał się na samochodach ciężarowych.
Na lata 30-te przypadła premiera modelu Datsun oraz zmiana nazwy na Nissan Motor Co. Ltd. Wkrótce podjęto współpracę z brytyjskim Austin tworząc samochody na licencji. Okres wojenny zmusił jednak przedsiębiorstwo do produkcji aut dla wojska. Modele osobowe ponownie zaczęły się pojawiać dwadzieścia lat później, m.in. Patrol (zaliczany do najbardziej niezawodnych samochodów terenowych), następnie Skyline i popularny do dzisiaj Sunny, produkowany od 1966 r.
Za jeden z najbardziej legendarnych uważa się model 240Z z sześciocylindrowym silnikiem i mocy 150 KM powstały w 1969 r., a w niedalekim czasie swoją odsłonę miały mocniejsze wersje 240Z i 280Z.
Od 1983 zaprzestano produkcji pojazdów pod marką Datsun i zaczęto używać oficjalne logo Nissan. Stan ten nie miał trwać wiecznie, gdyż markę reaktywowano ponownie w 2013 r.
Do rozpoznawalnych samochodów Nissan można w szczególności zaliczyć modele: Micra (od 1988 r.), Note, Lear, Juke oraz Almera, pick-up Navara jak i van NV200.

Najlepsze części zamienne do samochodów marki Nissan w sklepie internetowym!

Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Ci w dobraniu odpowiednich auto części. Pamiętaj, że warsztat i mechanika samochodowa są naszą pasją, dlatego nasz sklep online tworzy oferty, które zaskakują - ceną i jakością części zamiennych, niezależnie od tego czy są to wycieraczki czy chłodnica!
Obsługa klienta
Ważne informacje
Pomoc
MotoCentrumNet.pl
 Kontakt
 O nas
akceptujemy płatności PayU

Sklep Motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl

Zadzwoń i zadaj pytanie
MotoCentrumNet.pl - telefon
+48 505 603 620
Pn-pt 8:00 - 17:00
Sob 8:00 - 14:00
Firma Motoryzacyjna CHMIELEWSCY s.c.
woj. Warmińsko-Mazurskie
E-mail:
ul. Wyspiańskiego 6
14-100 Ostróda
NIP: 741-000-46-62
TecDoc Inside
Ceny przedstawione w sklepie internetowym obowiązują tylko przy zakupie online.