motocentrumnet.pl

Motoryzacja i nie tylko

Motoryzacja

Wszystko o leasingu dla nowych przedsiębiorstw

Początki po założeniu nowej firmy nie należą do najprostszych. Przedsiębiorcy muszą się zmierzyć z szeregiem mniejszych i większych wyzwań. Należy do nich przede wszystkim przygotowanie miejsca pracy jak i narzędzi co oczywiście nie jest małym wydatkiem. Szczególnie trudne może być zorganizowanie środków transportu. Wszelkie dodatkowe opłaty z tym związane również nie należą do najtańszych. Z pomocą przychodzi jednak leasing dla nowych firm. W tym artykule dokładniej przyjrzymy się temu tematowi.

Czy twoja nowa firma może wnioskować o leasing?

Jeżeli firma chce uzyskać pozwolenie na leasing, zazwyczaj musi posiadać odpowiednią płynność finansową. Niestety nowe firmy na samym starcie nie zawsze mają takie możliwości. Mimo to da się znaleźć leasing również i dla nich. Dokładne warunki przyznania znajdziemy u wybranego finansującego. Nie mając historii kredytowej oraz uzyskiwanych przychodów nie ma co się martwić. Równoważy to tutaj opłata wstępna która jest wpłacana na samym starcie podpisywania umowy. Na stronie https://www.vwfs.pl/klienci-biznesowi/finansowanie-samochodu/finansowanie-samochodu-nowego/leasing-klasyczny.html znajdziemy szczegółowo opisane wszystkie aspekty, które mogą u nas budzić wątpliwości.

Auto prosto z salonu dla twojej nowej firmy

Nowi właściciele firm nie zawsze mogą sobie pozwolić na nowe auto już na samym starcie. Zazwyczaj liczą się z tym, że są skazani wówczas na nieco gorsze standardy. Tak naprawdę wcale nie muszą się tutaj tak ograniczać. Salony dealerskie czekają na nich z otwartymi drzwiami. Leasingi obejmują auta nawet z ostatnich roczników. W VW FS możesz wybrać model, który najbardziej skradnie ci serce. Do wyboru mamy tam producentów takich jak Volkswagen, SEAT, Audi, CUPRA oraz ŠKODA. To do ciebie należy decyzja na którym z nich będziesz śmigać po mieście. Leasing dla nowych firm do idealna okazja z której żal nie skorzystać. Dzięki korzystnym warunkom umowy nie odczujesz tak dużej różnicy na koncie pod koniec miesiąca. 

Oblicz swoją miesięczną ratę leasingu

Jeżeli chcesz sprawdzić ile będzie wynosić twoja miesięczna rata, tak naprawdę nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy odwiedzić kalkulator leasingu, uzupełnić wymagane kryteria i sprawdzić wysokość comiesięcznej raty. Wszystko ustawiasz za pomocą suwaków – okres umowy, limit kilometrów na rok oraz wysokość opłaty wstępnej jaką jesteś w stanie wnieść na samym starcie. Z każdą zmianą wysokość raty zostaje automatycznie i błyskawicznie regulowana. To naprawdę nic trudnego. Każdy powinien poradzić sobie z tym bez większego problemu.

Volkswagen Financial Services czyli obsługa na najwyższym poziomie

VF FS to aktualnie jeden z lepszych wyborów na rynku. Możesz cieszyć się swobodą wyboru dzięki wyborze wygodnego i bezpiecznego finansowania. Masz wpływ na wielkość miesięcznej raty na samochód dzięki możliwości zmiany okresu finansowania jak i wkładu własnego.  Stawki na ubezpieczenie są jeszcze bardziej korzystne niż mogłoby się nam wydawać. Doradcy odpowiedzą na każde twoje pytanie i pomogą dobrać najbardziej odpowiednią i korzystną umowę. W razie pytań, bez problemu można skontaktować się z jednym z pracowników, który chętnie pomoże i rozjaśni dany temat.