motocentrumnet.pl

Motoryzacja i nie tylko

Suzuki S-Cross
Motoryzacja

Suzuki S-Cross – ceną dystansuje bezpośrednią konkurencję

Nowoczesny, znakomicie wyposażony SUV z napędem hybrydowym – brzmi drogo, prawda? Tym większym zaskoczeniem był dla nas cennik Suzuki S-Cross najnowszej generacji. Japoński producent wyraźnie chce zawalczyć o polskiego klienta, oferując nam auto przestronne, solidnie wykonane, dynamiczne i ekonomiczne, a przy tym dostępne nawet na przeciętną kieszeń. Sprawdziliśmy najważniejsze zalety tego modelu.

Napęd hybrydowy z technologią mild hybrid

Na elektryczny Suzuki S-Cross musimy jeszcze trochę poczekać. Póki co japoński producent skupia się na oferowaniu sprawdzonego, niezawodnego rozwiązania, jakim jest napęd hybrydowy wykonany w technologii mild hybrid, czyli tzw. „miękkiej hybrydy”.

Technologia ta polega na połączeniu silnika benzynowego 1.4 BOOSTERJET z generatorem elektrycznym ISG 48V. Generator wspomaga jednostkę spalinową dodatkową mocą 10 kW oraz momentem obrotowym do 50 Nm, co ma bezpośrednie przełożenie na redukcję emisji spalin oraz obniżenie zużycia paliwa, a także poprawienie dynamiki.

Układ mild hybrid jest stosowany w samochodach Suzuki od wielu lat i zbiera znakomite recenzje zarówno użytkowników, jak i mechaników. Jest całkowicie bezobsługowy, długowieczny, a przy tym pozwala utrzymać atrakcyjną cenę modeli japońskiego producenta.

Wybierz wersję wyposażenia dla siebie

Suzuki S-Cross Hybrid, jak przystało na samochód tej klasy, jest oferowany z całą gamą elementów wyposażenia wpływających na poprawę komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Już w podstawowej wersji z napędem 2WD możemy liczyć na reflektory LED Hi/Low, system Dual Sensor Brake Support, manualną klimatyzację, adaptacyjny tempomat czy kamerę cofania.

Chcesz czegoś więcej? W takim razie zainteresuj się wersjami Premium Plus i Elegance, w których dostępne są takie elementy wyposażenia, jak m.in. podgrzewane fotele przednie, automatyczna klimatyzacja dwustrefowa, system bezkluczykowy czy panoramiczny szklany dach.

Suzuki S-Cross Hybrid możesz również zamówić w wariancie z napędem na cztery koła oraz automatyczną skrzynią sześciobiegową.

Korzystna cena Suzuki S-Cross Hybrid

S-Cross Hybrid to jeden z najlepiej wycenionych samochodów w swojej klasie, który możesz mieć już za mniej niż 100 000 zł. Biorąc pod uwagę poziom wyposażenia oraz gabaryty auta, a także nowoczesny napęd hybrydowy, jest to bardzo atrakcyjna oferta.

Indywidualną wycenę wybranej wersji wyposażenia przygotuje dla Ciebie doradca autoryzowanego dealera japońskiego producenta, MM Cars Suzuki (https://mmcars.suzuki.pl/auto), posiadającego salony w Katowicach, Zabrzu, Lubinie i Warszawie.

W rozmowie z doradcą MM Cars Suzuki zapytaj także o aktualne promocje na Suzuki S-Cross, w tym o korzystne pakiety ubezpieczeń, atrakcyjne formy finansowania zakupu (kredyt, leasing, wynajem długoterminowy) czy program ochrony serwisowej Service Care 3+2.

Więcej o Suzuki S-Cross Hybrid przeczytasz na stronie internetowej https://www.mmcars.pl.