motocentrumnet.pl

Motoryzacja i nie tylko

wyjazdy weekendowe dla zakochanych
Lifestyle

Poznaj wyjazdy weekendowe dla zakochanych z Hertz Poland

Planujesz zabrać swoją drugą połowę na wymarzony wyjazd tylko we dwoje i zrobić prezent z okazji Dnia Kobiet? Korzystając z oferty Hertz Poland przygotujesz wyjątkową niespodziankę i zawsze masz pewność, że podróżujecie bezpiecznie. Jak działa wynajem krótkoterminowy w wydaniu marki Hertz i co powinieneś o nim wiedzieć?

Wyjątkowy Dzień Kobiet? Tylko z Hertz Poland

W pogoni za codziennością trudno znaleźć czas dla siebie nawzajem. Dlatego podróże we dwoje warto celebrować w sposób szczególny. Dla osób lubiących wyjazdy najem krótkoterminowy jest świetną alternatywą dla wykorzystania własnego samochodu. Nie martw się tym, kiedy ostatnio był robiony przegląd i czy Wasze auto poradzi sobie na długiej trasie lub w trudnych warunkach atmosferycznych. Skorzystaj z floty Hertz i zorganizuj idealny Dzień Kobiet.

Korzystając z naszego najmu krótkoterminowego, ograniczasz formalności do minimum. Po prostu odbierasz auto z jednego spośród naszych firmowych punktów i jedziesz, gdzie chcesz. Z naszą pomocą zabierzesz ukochaną osobę w siną dal i ze świadomością, że podróżujecie komfortowo.

Jak działa najem krótkoterminowy w Hertz Poland?

Wynajem krótkoterminowy samochodu może wydawać się skomplikowanym procesem, ale w rzeczywistości jest prostszy niż założenie konta w banku.

Pierwszy etap to rezerwacja auta. Możesz zrobić to na kilka sposobów:

  • za pośrednictwem naszej strony internetowej;

  • wysyłając wiadomość e-mail;

  • poprzez kontakt telefoniczny z wybraną placówką;

  • podczas osobistej wizyty w jednym z naszych punktów.

Do rezerwacji potrzebujemy od Ciebie tylko podstawowych informacji, takich jak miejsce i godzina odbioru oraz zwrotu pojazdu, preferowany model samochodu, ewentualne wyposażenie dodatkowe oraz wiek kierowcy. Jeśli rezerwujesz auto online, te wszystkie dane podajesz w internetowym formularzu.

Przy odbiorze pojazdu pokaż naszym pracownikom prawo jazdy ważne od minimum 1 roku oraz drugi dokument potwierdzający tożsamość, np. dowód osobisty lub paszport.

Po okazaniu dokumentów po prostu wsiadasz za kierownicę i ruszasz w drogę. Proste, prawda?

Jak wygląda płatność za najem krótkoterminowy?

Płatność za najem bazuje na tzw. preautoryzacji. Wszystkie koszty najmu rozliczasz dopiero po zwrocie samochodu, ale już przy jego odbiorze odpowiednia kwota jest blokowana na rachunku przypisanym do karty płatniczej. Środki muszą być wprawdzie dostępne na instrumencie płatniczym, ale faktyczna opłata może okazać się znacznie niższa.

Jeśli samochód zostanie zwrócony w stanie bez uszkodzeń i z bakiem zatankowanym do pełna, tak naprawdę płacisz wyłącznie za czas użytkowania samochodu. Taki mechanizm jest całkowicie transparentny i zabezpiecza zarówno klienta, jak i wynajmującego.

Chcesz wiedzieć więcej na temat najmu krótkoterminowego w Hertz Poland? Zajrzyj na: https://hertzpoland.pl/wynajem-krotkoterminowy i przeczytaj, jak działamy.

Wybierz auto, które zrobi wrażenie

Rezerwując samochód w Hertz Poland, masz możliwość wyboru auta spośród kilku segmentów, więc łatwo dopasujesz środek transportu do celu podróży. Jeśli planujecie wyjazd tylko we dwoje do miejskiej dżungli, świetnie sprawdzą się eleganckie auta klasy kompakt-premium, jak np. Mercedes A180. Niewielkie gabaryty sprawią, że parkowanie nawet w zatłoczonej przestrzeni nie będzie problemem.

Gdy celem stają się bezdroża, naszym klientom oferujemy wygodne i przestronne SUV-y z napędem 4X4. Gwarantują komfortową jazdę i wygodny transport bagażu.

W naszej ofercie znajdziesz też ekonomiczne i ekologiczne samochody hybrydowe, które wyróżniają się niskim spalaniem oraz cichą pracą silnika.

Przekraczaj granice razem z Hertz

Marzy Wam się podróż przez całą Europę? Korzystając ze strony: https://www.hertz.pl/rentacar/reservation/ możesz zarezerwować auto nie tylko w kraju, ale także za granicą. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wynająć auto w Polsce, ale zwrócić je do punktu wynajmu w Niemczech lub we Francji, a następnie samochodem wynajętym we Francji wrócić do Polski i oddać go do najbliższej wypożyczalni. Musisz jednak pamiętać, że jest to dodatkowo płatne, więcej szczegółów przeczytasz tutaj: https://hertzpoland.pl/media/RT_FULLPL.PDF

Proces rezerwacji i rozliczenia wygląda dokładnie tak samo, niezależnie od tego, w jakim państwie odbierasz lub zwracasz samochód. Oferujemy tysiące punktów stacjonarnych na całym świecie. Ich pełną listę znajdziesz na tej stronie: https://www.hertz.pl/rentacar/location.

Wybierz najem krótkoterminowy w Hertz Poland i spędź Dzień Kobiet dokładnie tak, jak lubisz

Z Hertz zawsze masz pewność, że podróżujesz w pełni sprawnym autem. Nasza flota korzysta z całorocznych opon, więc nie zaskoczy Cię nawet nagła zmiana warunków atmosferycznych.

Szeroka oferta samochodów do wyboru pozwala dopasować środek transportu do indywidualnych potrzeb. Miasto, górski teren, a może polne drogi? W naszej ofercie zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Do tego wszystkiego gwarantujemy prostą obsługę rezerwacji i bezproblemowy odbiór oraz oddanie samochodu gdzie tylko chcesz. Czy można wyobrazić sobie lepiej zaplanowany Dzień Kobiet??

Materiał zewnętrzny