motocentrumnet.pl

Motoryzacja i nie tylko

Kalkulator OC
Lifestyle

Kalkulator OC – jak kupić tanie ubezpieczenie z dodatkowymi usługami?

Chcesz szybko i skutecznie porównać ubezpieczenie oraz zapłacić nawet o 50% mniej za OC? Skorzystaj z tego rozwiązania!

Kalkulator OC to świetne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje nowego ubezpieczyciela, chce poznać oferty innych biur, bądź skorzystać z jeszcze lepszej opcji finansowej dla siebie. Wybierz to rozwiązanie, nie tylko wtedy, gdy kończy Ci się OC, ale by sprawdzić, czy Twoja aktualna oferta jest opłacalna i w przyszłości wybrać jeszcze lepiej.

Korzystanie z porównywarki OC jest wygodnie, nie wymaga wychodzenia z domu, jednak dalej możesz liczyć na wsparcie agenta, który pomoże Ci wypełnić formularz, a także odpowie na Twoje pytania. Wybierając porównywarkę OC, wszystkie potrzebne informacje masz na wyciągnięcie ręki. Sprawdź, dlaczego warto, oraz jak wygląda cały proces porównywania ofert. 

Obowiązkowe ubezpieczenie kierowcy 

Ważne ubezpieczenie OC musi posiadać w Polsce każdy właściciel pojazdu mechanicznego. W innym przypadku takiej osobie grożą dotkliwe karty – nawet do 5200 zł w 2020 roku. Nie da się ukryć, że takie ubezpieczenie nie zawsze jest tanie, bo często sięga od 1 000 zł do ponad 2 000 zł, dlatego warto poszukać dla siebie optymalnej oferty za pośrednictwem specjalnej porównywarki internetowej. 

Dlaczego warto skorzystać z porównywarki internetowej? 

Oszczędność na miarę potrzeb 

Wybierając porównywarkę możesz raz na zawsze zapomnieć o przepłacaniu za OC. Kalkulator OC porównuje oferty 9 towarzystw ubezpieczeniowych uwzględniając Twoje zniżki. Tym samym przedstawia Ci oferty skrojone na miarę Twoich potrzeb. Potrzebujesz raptem 5 minut, by zobaczyć dostępne dla Ciebie oferty i spokojnie je porównać. Co więcej, możesz zakupić je także online bądź zapisać sobie odpowiedzi i je przemyśleć – w tej drugiej opcji potrzebne będzie podanie numeru telefonu. To sposób na oszczędność czasu i pieniędzy, bez wychodzenia z domu. 

Wygoda

Korzystanie z porównywarki internetowej jest po prostu wygodne! Nie musisz nigdzie wychodzić, czy analizować stron WWW konkretnych towarzystw ubezpieczeniowych jedna po drugiej. Wystarczy, że wypełnisz najważniejsze dane w formularzu, by otrzymać informacje od wszystkich partnerów ubezpieczeniowych. Konieczne jest podanie danych pojazdu, taki jak marka, model, danych podstawowych, danych użytkowników i danych ubezpieczenia, by uzyskać dostęp do porównania ofert. 

Wsparcie

Masz pytania? Wątpliwości? To, że korzystasz z kalkulatora OC przez Internet, nie oznacza, że zostajesz pozostawiony samemu sobie. Przez cały ten proces możesz liczyć na profesjonalną pomoc agenta. Masz problem z wypełnieniem formularza? A może potrzebujesz odpowiedzi na dodatkowe pytania? Agenci pomogą w znalezieniu najtańszego OC, jak i rozwieją Twoje wątpliwości. 

Jak to działa?

W formularzu znajdują się pytania, na które odpowiedź jest konieczna, by towarzystwo ubezpieczeniowe mogło wyliczyć stawkę ubezpieczenia. Po wypełnieniu formularza otrzymasz szczegółowe zestawienie cen polis OC w konkretnych firmach ubezpieczeniowych. Samo porównanie ofert do niczego Cię nie zobowiązuje – możesz je sprawdzić w dowolnym momencie za darmo.  

Wybór najtańszego OC wraz z porównywarką jest szybkie i proste. Wystarczy tylko wypełnić formularz i chwilę poczekać, by sprawdzić dostępne dla Ciebie rozwiązania. Po co tracić czas i nerwy, skoro można zrobić to lepiej. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.