+48 505 603 620
Facebook
Opinie o Motocentrumnet.pl na Opineo.pl

Wymiany, zwroty i reklamacje
Reklamacja uszkodzonej paczki lub wady jakościowej produktu
Przed odebraniem przesyłki prosimy sprawdzić w obecności kuriera czy paczka nie jest uszkodzona lub czy nie była otwierana. Jeśli podczas odbioru paczki od kuriera okaże się, że została uszkodzona w trakcie transportu, prosimy spisać w obecności kuriera protokół szkody (dokument ten posiada przy sobie każdy kurier) i niezwłocznie zawiadomić nas o tym. Uszkodzony towar prosimy odesłać wraz z kopią otrzymanej faktury/paragonu, oraz oryginalnym protokołem szkody sporządzonym z kurierem. Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe zwrócimy pieniądze. Rzetelnie spisany protokół będzie podstawą do reklamacji.

UWAGA: Oferowane na stronach sklepu części samochodowe przeznaczone są do montażu w specjalistycznych warsztatach.

Wymiana niepasujących części
Jeżeli zakupione części nie pasują, a zostały poprawnie dobrane na podstawie wszystkich danych pojazdu i producenta części, prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym. Towar może zostać do nas zwrócony lub zamieniony na inny tylko w ciągu 14 dni od dnia odbioru paczki. Tak szybko, jak to możliwe wymienimy towar na inny lub w przypadku braku dostępności towaru na wymianę sklep dokona zwrotu środków pieniężnych na konto bankowe, wskazane przez Klienta (pod warunkiem, że wymieniane części nie nosiły żadnych śladów użytkowania i posiadają oryginalne, nieuszkodzone opakowanie), dokonując ponownej wysyłki części na nasz koszt. W przypadku odesłania towaru bez odpowiedniego zabezpieczenia przed zniszczeniem oryginalnego opakowania części lub stwierdzenia śladów montażu wymienianej części, towar zostanie ponownie nadany przesyłką kurierską na koszt odbiorcy.

Zwrotu lub wymiany towaru można dokonać tylko pod warunkiem, że nie był on używany lub montowany, posiada oryginalne niezniszczone opakowaniem, bez jakichkolwiek opisów, podpisów i nie oklejonym żadną dodatkową taśmą bezpośrednio na pudełku. Zwracany towar powinien być odpowiednio zapakowany, tak aby nie uległ uszkodzeniu w czasie transportu. Za właściwe wysłanie towaru odpowiedzialny jest nadawca. Warunkiem uznania zwrotu przez MotoCentrumNet.pl jest oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna (dostępny do pobrania na dole strony) Koszt dostawy zwracanego, poprawnie dobranego towaru na podstawie oryginalnych katalogów producentów części pokrywa zamawiający. Do przesyłki prosimy dołączyć wypełniony formularz zwrotu. Koszt odesłania zwracanych produktów nie podlega zwrotowi.

Zwrot towaru
Kupujący ma pełne prawo zwrócić lub wymienić produkt w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki bez podawania przyczyn. Opakowanie zwracanej części musi być właściwie zabezpieczone do transporu, nie może być w żaden sposób oklejone! Towar może zostać zwrócony wyłącznie w ciągu 14 dni od daty odebrania paczki.
Prawo do zwrotu produktu mają jedynie osoby fizyczne. W przypadku firm możliwa jest tylko wymiana produktu na inny.

WAŻNE:
Korzystając z możliwości wymiany towaru lub odstępując od umowy bezwzględnie konieczne jest aby:
część była w idealnym stanie (nie używana, bez śladów montażu), produkt musi być kompletny i nieuszkodzony,
część może zostać zwrócona w opakowaniu niezniszczonym, bez jakichkolwiek opisów, podpisów i nie oklejonym żadną dodatkową taśmą bezpośrednio na pudełku bez dodatkowych zabezpieczeń, jakimikolwiek naklejkami,
część należy zwrócić wraz z formularzem zwrotu.

Formularz zwrotu towaru
Formularz reklamacyjny

Ogólne zasady zwrotu rdzeni
Zwrotu kaucji dokonujemy w terminie od 14 do 31 dni na wskazany nr konta bankowego w wypełnionym druku zwrotu (do pobrania ze strony) po spełnieniu niżej wymienionych warunków:
- wymontowaną zużytą część tzw. rdzeń należy odesłać na adres Firma Motoryzacyjna Chmielewscy ul. Wyspiańskiego 6, 14-100 Ostróda na własny koszt,
- wymontowana część musi być wysłana w opakowaniu nowo zakupionej części, może posiadać ślady zwykłego zużycia, wszelkie braki elementów dyskwalifikują część ze zwrotu kaucji (postępować zgodnie z instrukcją zawartą w załączonym pliku pod nazwą ogólne zasady zwrotu rdzeni),
- dołączyć wypełniony Formularz zwrotu rdzenia towaru kaucjonowanego.

Ogólne zasady zwrotu rdzeni
Formularz zwrotu rdzenia towaru kaucjonowanego
Obsługa klienta
Ważne informacje
Pomoc
Sklep MotoCentrumNet.pl
 Kontakt
 O nas
akceptujemy płatności PayU
Sklep Motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl
Zadzwoń i zadaj pytanie
+48 505 603 620
Pn-pt 8:00 - 17:00
Sob 8:00 - 14:00
Sklep internetowy MotoCentrumNet.pl oferuje miliony auto części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. W szerokim asortymencie znajdują się części samochodowe, oleje, płyny eksploatacyjne, kosmetyki i akcesoria w najniższych cenach.
Darmowa dostawa, doradztwo przy doborze części dostępnych online. Zapraszamy także do sklepu stacjonarnego znajdującego się w Ostródzie przy ul. Wyspiańskiego 6, woj. Warmińsko-Mazurskie.
TecDoc Inside
Ceny przedstawione w sklepie internetowym obowiązują tylko przy zakupie online.