motocentrumnet.pl

Motoryzacja i nie tylko

Motoryzacja

Volkswagen Touran w atrakcyjnym finansowaniu jak abonament

Marka Volkswagen ma w Polsce wielu miłośników. Nie da się ukryć, że ta wywodząca się z Niemiec marka samochodów jest kojarzona z solidnością, trwałością, wytrzymałością. Volkswagen Touran, jeden z najpopularniejszych modeli to wybór dla osób, które potrzebują dużego, wygodnego samochodu, który sprawdzi się świetnie w warunkach miejskich oraz na dłuższych trasach. To idealne auto dla rodziny z dziećmi, osób często podróżujących na dalszych trasach. Store VW FS to salon z samochodami używanymi, który oferuje możliwość atrakcyjnego finansowania. Dzięki temu można kupić auto używane bez stresu, nawet jeżeli nie posiada się pełnej kwoty.

Volkswagen Touran 

Volkswagen Touran to samochód, który bez wątpienia spodoba się miłośnikom aut wygodnych, przestronnych, idealnych do poruszania się po mieście. Trzeba przyznać, że samochód ma w środku sporo miejsca, bardzo pojemny bagażnik, co jest istotne między innymi dla osób chcących wykorzystywać to auto do przewożenia różnych materiałów. Tauron bywa wykorzystywany nawet jako samochód firmowy. W Polsce używane modele można kupić w dość przystępnych cenach, a oferta, jaką ma Store VW FS daje szansę na finansowanie pojazdu jak abonament. Co ta możliwość oznacza w praktyce? Finansowanie jak abonament to opcja, dzięki której co miesiąc można płacić raty w określonej wysokości, a po zakończeniu umowy po prostu wybrać inne auto. Samochód można również wykupić, spłacając pozostałą część kwoty jego wartości. Jeszcze jedna opcja to rozłożenie pozostałej kwoty na raty. Co jest istotne w finansowaniu jak abonament? Wiek auta, a także szacowana liczba kilometrów, którą zamierza się przejechać. 

Finansowanie jak abonament 

Store VW FS to salon z samochodami używanymi, który oferuje finansowanie jak abonament. Rozmawiając z doradcą, można określić, na ile rat rozkłada się finansowanie. Trzeba tylko pamiętać o tym, że w tej opcji wybrane auto nie może mieć więcej niż 5 lat. Istotnym punktem jest też określenie limitu kilometrów, który przejedzie się samochodem w wybranym okresie kredytowania. To zatem opcja dla osób, które chcą mieć wygodny, bezpieczny i stosunkowo nowy samochód, którym nie będą jednak nadmiernie jeździć po całej Polsce, a czasami nawet poza granicami kraju. Oczywiście limity kilometrów są dosyć wysokie, dlatego nie jest to auto tylko do dojazdów do pracy. Trzeba jednak pamiętać o tym, że na koniec umowy samochód nie może mieć więcej niż 200 000 przejechanych kilometrów na liczniku. Warto dowiedzieć się więcej na temat tej możliwości finansowania samochodu u doradcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *