motocentrumnet.pl

Motoryzacja i nie tylko

Myślisz o leasingu Forda
Samochody

Myślisz o leasingu Forda? Sprawdź, dlaczego to nadal może się opłacać

Leasing samochodowy przez lata był podstawową formą finansowania auta w Polsce. To przedsiębiorcy są najważniejszymi klientami dealerów. Firmy decydujące się na zakup floty pojazdów czy tylko pojedynczych egzemplarzy zwykle w pierwszej kolejności rozważają opcję leasingu. W 2022 roku zaszły jednak pewne niekorzystne zmiany, które mogły zmniejszyć zainteresowanie tym finansowaniem. Nic takiego nie nastąpiło. Jeśli zastanawiasz się np. nad leasingiem Forda i jesteś przedsiębiorcą, to takie rozwiązanie nadal może być najkorzystniejszym wyborem dla Ciebie. Dlaczego? Oto kilka konkretnych argumentów.

Świetne narzędzie do optymalizacji podatkowej

Leasing był, jest i jeszcze długo będzie jednym z najlepszych sposobów na optymalizację kosztów prowadzenia biznesu. Jeśli Twoja firma przynosi regularne przychody, od których musisz płacić podatek PIT i VAT, a jednocześnie potrzebujesz nowego samochodu, to rozważ leasing.

Każda faktura za ratę leasingu, wpłatę inicjalną, wykup czy ubezpieczenie GAP stanowi koszt uzyskania przychodu, pozwalając znacząco obniżyć firmowe zobowiązania podatkowe.

Niskie obciążenie finansowe

Warunki umowy leasingowej zawsze są indywidualnie negocjowane między leasingodawcą a leasingobiorcą. Możesz tutaj liczyć na elastyczność swojego vis-a-vis w zakresie m.in. ustalenia wysokości miesięcznej raty, wpłaty inicjalnej, kwoty wykupu czy długości obowiązywania umowy.

Decydując się na leasing samochodu zawsze jesteś w stanie wynegocjować atrakcyjne opcje dodatkowe, np. pakiet przeglądów, przedłużoną gwarancję czy korzystny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych.

Minimum formalności

Wzięcie samochodu w leasing, zwłaszcza przez przedsiębiorcę, którego firma istnieje od dłuższego czasu, to dziś kwestia dosłownie kilku dni. Formalności można nawet załatwić online, włącznie z zawarciem umowy na odległość, bez wychodzenia z domu czy z biura.

Decyzja zapada szybko, na podstawie dokumentów złożonych przez przedsiębiorcę – przede wszystkim księgi przychodów i rozchodów lub zeznania podatkowego za ostatni rok. Uproszczona procedura jest tym, co doceni każdy mocno zajęty przedsiębiorca.

Znajdź najlepszą ofertę leasingu Forda

Ford to jedna z najpopularniejszych marek motoryzacyjnych w naszym kraju. Cieszy się dobrą opinią zarówno wśród użytkowników prywatnych, jak i przedsiębiorców. Co ważne, Ford dostarcza modele osobowe i dostawcze, dlatego możesz wyposażyć swój biznes w praktycznie każdy typ samochodu ze stajni Forda.

Jeśli rozglądasz się za korzystną ofertą leasingu Forda, na przykład Puma, Kuga, Focus, Fiesta, Mustang Mach-E czy Explorer, to na dobry początek zajrzyj na stronę iBemo. To internetowa platforma, z poziomu której łatwo i szybko znajdziesz najkorzystniejszą propozycję leasingu prosto od autoryzowanych dealerów Forda z Grupy Bemo.

Na iBemo samodzielnie porównasz oferty, dopasujesz ich warunki do własnych potrzeb, poznasz wszystkie koszty, a także znajdziesz samochody dostępne od ręki. Umowę leasingu możesz zawrzeć online i odebrać auto w jednym z kilkunastu salonów Grupy Bemo w Polsce.

Z aktualnymi ofertami leasingu Forda zapoznasz się na stronie https://ibemo.pl.