Lata doświadczenia
telefon
+48 505 603 620
Opinie na Opineo.pl

Części samochodowe do aut Volvo

Volvo

Volvo - części samochodowe online

Ideą producenta było stosowanie oryginalnych części samochodowych i gwarancja bezpieczeństwa. W sklepie online MotoCentrumNet.pl znajdziesz najwyższej jakości auto części lub ich moduły zamienne, abyś nadal czuł się bezpiecznie w swoim Volvo.

Samochody Volvo

O samochodach Volvo istnieje przekonanie, że są bezpieczne. Nie bez powodu - ten szwedzki producent zawsze uwzględniał aspekt bezpieczeństwa przy konstruowaniu swoich modeli pojazdów. Chociażby można wymienić dawny Volvo 120 Amazon (1957 r.), w którym po raz pierwszy zamontowano trzypunktowe pasy bezpieczeństwa z przodu, ale także zatroszczono się o przeprowadzenie na nim testów zderzeniowych.
Wracając do początku, kiedy Gabrielsson i Larson (pracownicy SKF produkującej łożyska kulkowe) zamarzyli o branży motoryzacyjnej, w 1927r. powstaje kabriolet OV4, zwany Jakobem, a nieco później PV 4 z zamkniętym nadwoziem. Firma od początku wychodziła z założenia, że używając tylko własnych komponentów wysokiej jakości i opierając się na prostej konstrukcji, odniosą sukces motoryzacyjny. W 1929 r. na rynek wchodzi Volvo PV651, zaopatrzony m.in. w sześciocylindrowy silnik chłodzony wodą i hydrauliczne hamulce.
Wciąż starano się ulepszać system bezpieczeństwa, dlatego do wyposażenia zaczęto dodawać także tylnie pasy bezpieczeństwa (w modelu 144 w 1966 r.), a następnie zmodernizowano je wprowadzając ich samoregulację.
Przeglądając dzisiejszą ofertę producenta, spotkamy się na pewno z Volvo S60, S80 (limuzyny) oraz SUV-y XC60, XC70, XC90. Proponuje on również wersje kombi w V40, V60, V90.

Najlepsze części zamienne do samochodów marki Volvo w sklepie internetowym!

W naszym internetowym sklepie motoryzacyjnym dostaniesz wszystkie interesujące Cię części zamienne. Jesteśmy zaopatrzeni w oleje, żarówki, uszczelki głowicy i wiele więcej. Kuszące ceny, natychmiastowa wysyłka, sprawdzona jakość - wszystko po to, abyś odzyskał sprawność auta jak najszybciej. Wybierz swój model, następnie część zamienną i zamów na korzystnych warunkach.
Obsługa klienta
Ważne informacje
Pomoc
MotoCentrumNet.pl
 Kontakt
 O nas
akceptujemy płatności PayU

Sklep Motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl

Zadzwoń i zadaj pytanie
MotoCentrumNet.pl - telefon
+48 505 603 620
Pn-pt 8:00 - 17:00
Sob 8:00 - 14:00
Firma Motoryzacyjna CHMIELEWSCY s.c.
woj. Warmińsko-Mazurskie
E-mail:
ul. Wyspiańskiego 6
14-100 Ostróda
NIP: 741-000-46-62
TecDoc Inside
Ceny przedstawione w sklepie internetowym obowiązują tylko przy zakupie online.