Lata doświadczenia
telefon
+48 505 603 620
Opinie na Opineo.pl

Części samochodowe do aut Toyota

Toyota

Toyota - części samochodowe online

Wiemy, jak ważne są detale w bezpieczeństwie i komforcie jazdy. Jeśli nie posiadasz wystarczającej wiedzy w doborze części samochodowych, zapytaj nas. Nasz sklep online posiada dużą ofertę, dlatego w razie trudności kierujemy do naszych specjalistów od mechaniki samochodowej. Cenimy czas naszych klientów, dbając o jak najszybszą realizację zamówienia.

Samochody Toyota

Dzisiejszy autorytet Toyoty związany jest z osobą Sakichi Toyoda, przedsiębiorcą przemysłu tekstylnego, a potem z jego synem – pasjonatem mechaniki, który po śmierci ojca utworzył dział samochodowy w swojej fabryce.
Tuż po skonstruowaniu sześciocylindrowego silnika w 1933 r. pojawił się pierwszy samochód - A1, a niebawem także AA. Po czterech latach zmieniono oficjalnie nazwę na Toyota Motor Corporation. Nieudany model SA pogrążył firmę finansowo, na szczęście ta szybko się podniosła rozwijając swoją produkcję. Popularność przysporzyła marce produkcja od 1966 r. modelu Corolla, który stał się jednym z najlepiej sprzedawanych samochodów, wyprzedzając w pewnym momencie nawet kultowego „Garbusa” Volkswagena. Obecnie istnieje już jedenasta generacja tego modelu.
Aby pozyskać amerykański rynek zbytu, Toyota nawiązała współpracę z General Motors. Dzięki temu, głównie w Ameryce i Australii uznanie zdobył tani model Camry, produkowany nieprzerwanie od 1982 r. Warto też dodać, że luksusowa marka Lexus należy do koncernu Toyota od końca lat 90-tych.
Nie sposób pominąć rozpoznawalnych współcześnie samochodów, takich jak: Toyota Yaris, Verso, Auris, Avensis czy SUV RAV4, a także model Prius produkowany od 1997 r. z napędem hybrydowym (obecnie czwarta generacja).

Najlepsze części zamienne do samochodów marki Toyota w sklepie internetowym!

Wszystko czego potrzebujesz jest w asortymencie naszego internetowego sklepu motoryzacyjnego. Wystarczy sprawdzić bogatą ofertę najlepszych auto części producenta, którym przypisane są niskie ceny oraz liczne promocje! Nie zwlekaj więc i zamów na MotoCentrumNet.pl.
Obsługa klienta
Ważne informacje
Pomoc
MotoCentrumNet.pl
 Kontakt
 O nas
akceptujemy płatności PayU

Sklep Motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl

Zadzwoń i zadaj pytanie
MotoCentrumNet.pl - telefon
+48 505 603 620
Pn-pt 8:00 - 17:00
Sob 8:00 - 14:00
Firma Motoryzacyjna CHMIELEWSCY s.c.
woj. Warmińsko-Mazurskie
E-mail:
ul. Wyspiańskiego 6
14-100 Ostróda
NIP: 741-000-46-62
TecDoc Inside
Ceny przedstawione w sklepie internetowym obowiązują tylko przy zakupie online.