+48 505 603 620
Facebook
Opinie o Motocentrumnet.pl na Opineo.pl

Tłumik wydechowy

Tłumik wydechowy, to jeden z elementów układu wydechowego samochodu. Jest połączony z nadwoziem sprężyście za pomocą gumowych wieszaków wydechu. Jego głównym zadaniem jest prawidłowe przetwarzanie spalin wydobywających się z silnika oraz minimalizacja hałasu powstającego podczas wypływu spalin z cylindrów silnika. Wysokie wymagania dotyczące ograniczenia hałaśliwości spowodowały, że zwykle stosuję się dwa lub trzy tłumiki wydechowe w aucie. Te części samochodowe również ulegają eksploatacji. O zużyciu tej auto części świadczą niepokojące dźwięki, które zwykle można usłyszeć podczas pracy silnika na biegu jałowym, a także podczas przyspieszania, hamowania albo jazdy po nierównościach. Zaleca się, aby tłumik wydechowy wymieniać w wyspecjalizowanych warsztatach, ponieważ nieprawidłowo wykonana naprawa może powodować pogorszenie stanu układu wydechowego lub też jedynie częściowe wyciszenie.
Obsługa klienta
Ważne informacje
Pomoc
Sklep MotoCentrumNet.pl
 Kontakt
 O nas
akceptujemy płatności PayU
Sklep Motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl
Zadzwoń i zadaj pytanie
+48 505 603 620
Pn-pt 8:00 - 17:00
Sob 8:00 - 14:00
Sklep internetowy MotoCentrumNet.pl oferuje miliony auto części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. W szerokim asortymencie znajdują się części samochodowe, oleje, płyny eksploatacyjne, kosmetyki i akcesoria w najniższych cenach.
Darmowa dostawa, doradztwo przy doborze części dostępnych online. Zapraszamy także do sklepu stacjonarnego znajdującego się w Ostródzie przy ul. Wyspiańskiego 6, woj. Warmińsko-Mazurskie.
TecDoc Inside
Ceny przedstawione w sklepie internetowym obowiązują tylko przy zakupie online.