+48 505 603 620
Facebook
Opinie o Motocentrumnet.pl na Opineo.pl

Tarcza hamulcowa

Tarcza hamulcowa to bardzo istotny element hamulca tarczowego. Jest sztywno połączona z hamowanym wałem i stanowi element hamujący w układzie hamulcowym. Współcześnie te auto części są najpopularniejszym typem hamulców stosowanym w samochodach osobowych. Tarcza hamulcowa znajduje się na piaście koła na tylnej i przedniej osi, obraca się razem z nim i stanowi powierzchnię cierną dla klocków hamulcowych. Naciśnięcie hamulca powoduje tarcie okładziny ciernej klocków o powierzchnię tarczy, w konsekwencji dochodzi o zmniejszenia prędkości lub zatrzymania pojazdu. Niewątpliwą ich zaletą jest wysoka efektywność bez względu na warunki atmosferyczne. Tarcze hamulcowe to części samochodowe ulegające eksploatacji. Ich zużycie objawia się m.in. odczuwaniem wibracji na kierownicy podczas hamowania. Należy je kontrolować i niezwłocznie wymieniać, ponieważ mają olbrzymi wpływ na bezpieczeństwo.
Obsługa klienta
Ważne informacje
Pomoc
Sklep MotoCentrumNet.pl
 Kontakt
 O nas
akceptujemy płatności PayU
Sklep Motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl
Zadzwoń i zadaj pytanie
+48 505 603 620
Pn-pt 8:00 - 17:00
Sob 8:00 - 14:00
Sklep internetowy MotoCentrumNet.pl oferuje miliony auto części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. W szerokim asortymencie znajdują się części samochodowe, oleje, płyny eksploatacyjne, kosmetyki i akcesoria w najniższych cenach.
Darmowa dostawa, doradztwo przy doborze części dostępnych online. Zapraszamy także do sklepu stacjonarnego znajdującego się w Ostródzie przy ul. Wyspiańskiego 6, woj. Warmińsko-Mazurskie.
TecDoc Inside
Ceny przedstawione w sklepie internetowym obowiązują tylko przy zakupie online.