Lata doświadczenia
telefon
+48 505 603 620
Opinie na Opineo.pl

Części samochodowe do aut Suzuki

Suzuki

Suzuki - części samochodowe online

Oferowane przez nasz internetowy sklep motoryzacyjny części samochodowe do modeli Suzuki posiadają doskonałe parametry techniczne. Jesteśmy w posiadaniu oryginalnych podzespołów oraz tańszych zamienników. Sprawdź dostępny na MotoCentrumNet.pl katalog produktów.

Samochody Suzuki

Fabryka krosien tkackich założona w 1909 r. nie spełniała w pełni ambicji założyciela Michio Suzuki. Chcąc stale się rozwijać, postanowił także wyprodukować samochód. W ten sposób opracowano pierwsze prototypy aut w 1937 r. Podczas wojny wstrzymano jednak produkcję i zajęto się rozwojem pierwotnej działalności.
Dopiero w 1955 r., po wypromowaniu się na motorowerze Power Free i przekształceniu w Suzuki Motor Corporation, pojawił się niewielki model Suzulight. Cechowały go podwójne wahacze oraz sprężyny śrubowe w przednim i tylnym zawieszeniu, a dodatkowo można było go nabyć w różnych wersjach nadwozia.
Jednak światowy sukces odnosi terenowy Suzuki Jimny, który produkuje się do dziś.
Lata 80-te to dla motocykli Suzuki czas wygranych na prestiżowych rajdach, ale też okres prezentowania debiutanckich modeli: jedno litrażowej osobówki Swift (samochód roku w 2005 r.) oraz terenowych Samurai i Vitara. W tym czasie koncern zawiera umowy z General Motors i Isuzu Motors.
Suzuki próbuje także zawalczyć o rynki zagraniczne, w tym o polski tworząc firmę Suzuki Motor Poland w 1992 r. Dziesięć lat później ofertę poszerzono o modele: Swin, który dostępny był również w wariancie hybrydowym, Ignis, a jeszcze później Splash. Producent Suzuki uznawany jest za największego dystrybutora motocykli na świecie.

Najlepsze części zamienne do samochodów marki Suzuki w sklepie internetowym!

Wybierz ofertę kompetentnego sklepu online MotoCentrumNet.pl, aby usprawnić swój samochód. Ze swojej strony zapewniamy pomoc techniczną, ekspresową dostawę, przystępne ceny i rabaty, ale przede wszystkim dbamy o jakość sprzedawanych auto części. Jeśli nadal masz wątpliwości – sprawdź o nas opinie.
Obsługa klienta
Ważne informacje
Pomoc
MotoCentrumNet.pl
 Kontakt
 O nas
akceptujemy płatności PayU

Sklep Motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl

Zadzwoń i zadaj pytanie
MotoCentrumNet.pl - telefon
+48 505 603 620
Pn-pt 8:00 - 17:00
Sob 8:00 - 14:00
Firma Motoryzacyjna CHMIELEWSCY s.c.
woj. Warmińsko-Mazurskie
E-mail:
ul. Wyspiańskiego 6
14-100 Ostróda
NIP: 741-000-46-62
TecDoc Inside
Ceny przedstawione w sklepie internetowym obowiązują tylko przy zakupie online.