+48 505 603 620
Facebook
Opinie o Motocentrumnet.pl na Opineo.pl

Sprężyna zawieszenia

Sprężyna zawieszenia to jeden z najważniejszych elementów układu zawieszenia. Jej głównym zadaniem jest tłumienie wstrząsów wywołanych przez jazdę po nierównej nawierzchni i utrzymanie masy samochodu. Jej sprawne działanie zapewnia nie tylko komfort jazdy, ale także chroni inne części samochodowe, np. amortyzatory, opony przed uszkodzeniami. Sprężyny zawieszenia, tak jak inne auto części ulegają zużyciu w wyniku eksploatacji i warunków atmosferycznych. Jeśli dojdzie do awarii sprężyny (zwykle pęka), to słyszalne staje się stukanie i brzdękanie podczas pracy zawieszenia (sprężyna tylnej osi) oraz podczas przyspieszania, hamowania, pokonywania zakrętów (sprężyna przedniej osi). Sprężyny zawieszenia należy regularnie serwisować i wymieniać – zawsze parami, jeśli ich stan tego wymaga. Dzięki temu zapewnimy poprawną geometrię zawieszenia oraz właściwą wysokość pojazdu względem podłoża.
Obsługa klienta
Ważne informacje
Pomoc
Sklep MotoCentrumNet.pl
 Kontakt
 O nas
akceptujemy płatności PayU

Sklep Motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl

Zadzwoń i zadaj pytanie
+48 505 603 620
Pn-pt 8:00 - 17:00
Sob 8:00 - 14:00
Sklep internetowy MotoCentrumNet.pl oferuje miliony auto części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. W szerokim asortymencie znajdują się części samochodowe, oleje, płyny eksploatacyjne, kosmetyki i akcesoria w najniższych cenach.
Darmowa dostawa, doradztwo przy doborze części dostępnych online. Zapraszamy także do sklepu stacjonarnego znajdującego się w Ostródzie przy ul. Wyspiańskiego 6, woj. Warmińsko-Mazurskie.
TecDoc Inside
Ceny przedstawione w sklepie internetowym obowiązują tylko przy zakupie online.