Lata doświadczenia
telefon
+48 505 603 620
Opinie na Opineo.pl

Części samochodowe do aut Skoda

Skoda

Skoda - części samochodowe online

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem części samochodowych do Skody, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu online MotoCentrumNet.pl. Popularność tych samochodów zdecydowała o naprawdę szerokim zapleczu naszych auto części. Pamiętaj, kupując u nas wybierasz najlepszą ofertę!

Samochody Skoda

Założyciel czeskiej marki, Emil Skoda w 1869 r. przejmuje zakłady z przemysłem metalowym i zbrojeniowym w Pilźnie. Firma prężnie się rozwija, konstruując dodatkowo samochód na hiszpańskiej licencji w 1924 r. - Skodę 25/100. W równoległym czasie inna fabryka samochodowa Laurin & Klement znana z produkcji motocykli, wypuszcza seryjny samochód Voiturette i kilka innych modeli.
W 1925 r. dochodzi do połączenia Skody i Laurin & Klement, czego efektem są narodziny Skody roadster 150, a następnie m. in. bestsellerowego modelu Popular i jego późniejszej sportowej wersji odnoszącej sukcesy na rajdzie Monte Carlo.
W okresie powojennym Skoda staje się przedsiębiorstwem państwowym i jednocześnie monopolistą na czechosłowackim rynku motoryzacyjnym. Pojazdem cieszącym się popularnością w tamtym okresie była Skoda Octavia, włączona do produkcji w 1959 r. Przełomowy model - Skoda Favorit - wyposażony w silnik umieszczony z przodu i z napędem na przednią oś zaprezentowano w 1987 r. Lata 90-te i późniejsze to czas rozpoczęcia współpracy z Volkswagenem oraz premiery Skody Felicii, a później także Fabii, Yeti, Superb oraz Rapid. W 2007 r. Skoda utworzyła swoje zakłady także w Chinach i Australii.

Najlepsze części zamienne do samochodów marki Skoda w sklepie internetowym!

Kupując produkty w internetowym sklepie motoryzacyjnym MotoCentrumNet.pl płacisz przystępną cenę za wysokiej jakości części zamienne, bez obawy o krótką użyteczność zakupionych elementów. Nasza rodzinna firma działa od wielu lat, zbierając po drodze cenne doświadczenie, które przekładamy na obsługę klientów i fachową pomoc w zakresie mechaniki samochodowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów.
Obsługa klienta
Ważne informacje
Pomoc
MotoCentrumNet.pl
 Kontakt
 O nas
akceptujemy płatności PayU

Sklep Motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl

Zadzwoń i zadaj pytanie
MotoCentrumNet.pl - telefon
+48 505 603 620
Pn-pt 8:00 - 17:00
Sob 8:00 - 14:00
Firma Motoryzacyjna CHMIELEWSCY s.c.
woj. Warmińsko-Mazurskie
E-mail:
ul. Wyspiańskiego 6
14-100 Ostróda
NIP: 741-000-46-62
TecDoc Inside
Ceny przedstawione w sklepie internetowym obowiązują tylko przy zakupie online.