Lata doświadczenia
telefon
+48 505 603 620
Opinie na Opineo.pl

Części samochodowe do aut Seat

Seat

Seat - części samochodowe online

Nie będziesz miał już problemu ze znalezieniem odpowiednich części samochodowych do swojego Seata. Nasz internetowy sklep motoryzacyjny zapewni Ci to od ręki! Wybierz model, odpowiednie parametry techniczne i sprawdź ogromny asortyment, a potem zamów - dostarczymy Ci towar ekspresowo.

Samochody Seat

Dobrze znany większości znaczek na masce samochodów Seat kryje w sobie historię stosunkowo młodego producenta, marki należącej niegdyś do Fiata, a obecnie do Volkswagena. Przedsiębiorstwo narodziło się w 1950 r., a udziałowcem w większej części był instytut państwowy oraz korporacje kilku banków i Fiat.
Trzy lata później z fabryki wyjechał pierwszy samochód Seat 1400, a w 1957 r. wypuszczono drugi model 600 na licencji Fiata 600. Przyczynił się do rozpowszechnienia motoryzacji w Hiszpanii, sprzedając się jeszcze przez 17 lat w ponad 800 tys. egzemplarzach, co było wówczas świetnym wynikiem.
Następne debiutanckie modele wzorowane były na swych odpowiednikach aut marki Fiat jak np. 124, 850 lub 132. Nie można zapominać o wytworze własnej konstrukcji, Seacie 133 inspirowanym Fiatem 126, który obecny był w sprzedaży również pod jego marką.
Jednym z pierwszych krajów eksportowych była Kolumbia, a w Europie Holandia. W 1981 r. dochodzi do zerwania współpracy z Fiatem na skutek sporu o ceny sprzedaży aut Seata na rynku włoskim. Koncern wkrótce zostaje upaństwowiony. Dwa lata po premierze słynnego modelu Ibiza w 1984 r. Volkswagen wykupił większość udziałów Seata, by następnie całkowicie go przejąć.
Produkcja w toku dotyczy nadal popularnych modeli, takich jak: Ibiza, Cordoba, Leon, Toledo lub Mii.

Najlepsze części zamienne do samochodów marki Seat w sklepie internetowym!

Jeśli nadal się wahasz przy wyborze auto części, jesteśmy zobowiązani do profesjonalnego doradztwa. Sklep online MotoCentrumNet.pl jest konkurencyjny nie tylko ze względu na atrakcyjne ceny i częste obniżki, ale też przez profesjonalizm i w 100 % sprawny oraz godny zaufania sprzęt motoryzacyjny.
Obsługa klienta
Ważne informacje
Pomoc
MotoCentrumNet.pl
 Kontakt
 O nas
akceptujemy płatności PayU

Sklep Motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl

Zadzwoń i zadaj pytanie
MotoCentrumNet.pl - telefon
+48 505 603 620
Pn-pt 8:00 - 17:00
Sob 8:00 - 14:00
Firma Motoryzacyjna CHMIELEWSCY s.c.
woj. Warmińsko-Mazurskie
E-mail:
ul. Wyspiańskiego 6
14-100 Ostróda
NIP: 741-000-46-62
TecDoc Inside
Ceny przedstawione w sklepie internetowym obowiązują tylko przy zakupie online.