+48 505 603 620
Facebook
Opinie o Motocentrumnet.pl na Opineo.pl

Pompa wody

Pompa wody jest jedną z najważniejszych części układu chłodzenia w samochodzie. Wprawia w ruch ciecz chłodzącą. Podstawowym zdaniem tej auto części jest odbiór ciepła z jednostki napędowej. Zwykle jest napędzana paskiem rozrządu, łańcuchem lub paskiem wielorowkowym. Współcześnie zdarza się, że niektóre samochody (np. pewne SUV-y czy VAN-y) mają więcej niż jedną pompę wody, dodatkowe pompy są zwykle napędzane silnikami elektrycznymi i sterowane przez komputer pokładowy. Części samochodowe ulegają zużyciu, a więc pompa wody również. Zwykle jej zużycie, w początkowej fazie objawia się wyciekiem płynu z układu chłodzenia. Zaleca się regularne sprawdzanie stanu tej auto części i jej wymianę, ponieważ jej awaria może przyczynić się do uszkodzenia innych części silnika, co zwykle skutkuje wysokimi kosztami naprawy.
Obsługa klienta
Ważne informacje
Pomoc
Sklep MotoCentrumNet.pl
 Kontakt
 O nas
akceptujemy płatności PayU
Sklep Motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl
Zadzwoń i zadaj pytanie
+48 505 603 620
Pn-pt 8:00 - 17:00
Sob 8:00 - 14:00
Sklep internetowy MotoCentrumNet.pl oferuje miliony auto części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. W szerokim asortymencie znajdują się części samochodowe, oleje, płyny eksploatacyjne, kosmetyki i akcesoria w najniższych cenach.
Darmowa dostawa, doradztwo przy doborze części dostępnych online. Zapraszamy także do sklepu stacjonarnego znajdującego się w Ostródzie przy ul. Wyspiańskiego 6, woj. Warmińsko-Mazurskie.
TecDoc Inside
Ceny przedstawione w sklepie internetowym obowiązują tylko przy zakupie online.