+48 505 603 620
Facebook
Opinie o Motocentrumnet.pl na Opineo.pl

Koło dwumasowe (zamachowe)

Koło dwumasowe (zamachowe), to element współpracujący z silnikiem oraz skrzynią biegów. Jest nośnikiem energii kinetycznej służącej do wykonywania suwów pomocniczych silnika. Zapobiega to wytracaniu prędkości obrotowej i upłynnianiu pracy silnika. Coraz częściej, stosuje się w pojazdach koło zamachowe dwumasowe, które oprócz zadań tradycyjnego koła zamachowego, także tłumi drgania skrętne, występujące w układzie napędowym podczas pracy silnika i redukuje gwałtowny wzrost momentu obrotowego. Głównymi składnikami tej auto części jest masa pierwotna i masa wtórna, między którymi jest umieszczony wysokowydajny układ sprężynująco-tłumiący, zapobiegający odbijaniu się sprężyn. Części samochodowe, w tym także koło dwumasowe ulegają eksploatacji, dlatego należy je regularnie kontrolować. Zwykle wymienia się je po przejechaniu 160 - 200 tys. km. Najlepiej zakupić nową, oryginalną auto część.
Obsługa klienta
Ważne informacje
Pomoc
Sklep MotoCentrumNet.pl
 Kontakt
 O nas
akceptujemy płatności PayU

Sklep Motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl

Zadzwoń i zadaj pytanie
+48 505 603 620
Pn-pt 8:00 - 17:00
Sob 8:00 - 14:00
Sklep internetowy MotoCentrumNet.pl oferuje miliony auto części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. W szerokim asortymencie znajdują się części samochodowe, oleje, płyny eksploatacyjne, kosmetyki i akcesoria w najniższych cenach.
Darmowa dostawa, doradztwo przy doborze części dostępnych online. Zapraszamy także do sklepu stacjonarnego znajdującego się w Ostródzie przy ul. Wyspiańskiego 6, woj. Warmińsko-Mazurskie.
TecDoc Inside
Ceny przedstawione w sklepie internetowym obowiązują tylko przy zakupie online.