Lata doświadczenia
telefon
+48 505 603 620
Opinie na Opineo.pl
Iveco

Iveco - części samochodowe online

Poszukujesz sprawdzonych auto części do swojego Iveco? Sprawdź nasz sklep online MotoCentrumNet.pl - czeka na Ciebie szeroki katalog produktów motoryzacyjnych. Jesteśmy kompetentni i niezawodni, na nas możesz polegać.

Samochody Iveco

Ta młoda włoska marka została stworzona w 1975 r. po połączeniu pięciu spółek, z siedzibą w Turynie. Pięć lat później Fiat w całości wykupił Iveco. Firma zajmuje się produkcją samochodów dostawczych, ciężarowych i wojskowych, a także autobusów. Oferta jego produktów należy do najszerszej w tej dziedzinie, a liczne przejęcia innych przedsiębiorstw sprawiły, że zdominował rynek transportu drogowego.
Z czasem powstał także oddział w Polsce pod nazwą Iveco Poland Sp. z o.o. i w latach 1995 - 1999 montowano tu m.in. modele: Iveco Daily i Eurocargo. Iveco słynie również z produkcji silników, łodzi lub maszyn budowlanych.
Najbardziej znane modele to przede wszystkim wielokrotnie modernizowany Iveco Daily (produkowany od 1978 r.), Zeta, Stralis oraz osobowo-terenowy Massif. Producent zapewnia także pojazdy pożarnicze.
Dorobek Iveco obejmuje zakłady produkcyjne w kilkunastu krajach. W Europie firma posiada swoje fabryki we Włoszech, w Hiszpanii i Niemczech oraz na Ukrainie. Ponadto może pochwalić się działalnością na terenie Chin, Australii, Argentyny, Brazylii czy też Rosji. Zapewnia ponad cztery tysiące punktów serwisowych w różnych krajach.

Najlepsze części zamienne do samochodów marki Iveco w sklepie internetowym!

Mnóstwo części samochodowych do modeli samochodów dostawczych marki Iveco, przystępne ceny, liczne rabaty, szybka dostawa, kilkudziesięcioletnie doświadczenie oraz pomoc specjalistów od mechaniki samochodowej w doborze części zamiennych – to jedne z głównych powodów, dla których warto kupować przez nasz internetowy sklep motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl. Sprzedajemy wyłącznie nowe, w pełni sprawne i bezpieczne auto części. Zapraszamy!
Obsługa klienta
Ważne informacje
Pomoc
MotoCentrumNet.pl
 Kontakt
 O nas
akceptujemy płatności PayU

Sklep Motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl

Zadzwoń i zadaj pytanie
MotoCentrumNet.pl - telefon
+48 505 603 620
Pn-pt 8:00 - 17:00
Sob 8:00 - 14:00
Firma Motoryzacyjna CHMIELEWSCY s.c.
woj. Warmińsko-Mazurskie
E-mail:
ul. Wyspiańskiego 6
14-100 Ostróda
NIP: 741-000-46-62
TecDoc Inside
Ceny przedstawione w sklepie internetowym obowiązują tylko przy zakupie online.