Lata doświadczenia
telefon
+48 505 603 620
Opinie na Opineo.pl

Części samochodowe do aut Hyundai

Hyundai

Hyundai - części samochodowe online

Wybierz swój model, a następnie grupę części samochodowych, która Cię interesuje, sprawdź promocję, a w razie pytań udzielimy profesjonalnej porady. Prowadząc sklep online i jednocześnie warsztat samochodowy gwarantujemy, że jesteśmy profesjonalni!

Samochody Hyundai

Czy wiesz, że początkowo południowokoreańska firma Hyundai Engeenering and Construction założona przez Chung Ju-yung zajmowała się budownictwem? Dopiero w 1967 r. została wyodrębniona spółka Hyundai Motor Company, produkująca początkowo samochody na licencji.
Rok później w wyniku współpracy z Fordem powstał pierwszy model osobowy Cortina. Na samodzielnie stworzony egzemplarz Hyundai Pony trzeba było poczekać sześć lat. Jego produkcja trwała prawie dwadzieścia lat i wystąpiła w czterech generacjach i kombinacjach nadwozia.
W następnych latach stale zwiększano produkcję, a w połowie lat 80-tych odbyła się premiera modelu Hyundai Excel i Grandeur, za trzy lata Sonata, a kilka lat później Accent (zastąpił model Pony). Excel był amerykańską wersją modelu Pony II i III generacji, wyróżniający się wówczas częściami automatycznymi, takimi jak: skrzynia biegów, elektryczne szyby oraz pasy bezpieczeństwa.
W 1993 r. również na polski rynek dotarła koreańska marka (Hyundai Corporation Poland) głównie jako modele: i10, i20, i30, i40, Elantra, Veloster. Warto wspomnieć o popularnych dziś SUV-ach, takich jak Santa Fe czy Tucson (m.in. w Europie II generacja sprzedawana była jako ix 35).
Ważnym etapem dla spółki było przejęcie ponad połowy udziałów Kia Motors w 1999r. tworząc w ten sposób Hyundai Kia Automotive Group, a także czteroletnia współpraca z firmą DaimlerChrysler.

Najlepsze części zamienne do samochodów marki Hyundai w sklepie internetowym!

Wpisując się na listę naszych klientów internetowego sklepu motoryzacyjnego, masz gwarancję wysokiej jakości oferowanych auto części, licznych obniżek cen oraz pomocy specjalistów z dziedziny mechaniki samochodowej. To wszystko w MotoCentrumNet.pl nie wychodząc z domu!
Obsługa klienta
Ważne informacje
Pomoc
MotoCentrumNet.pl
 Kontakt
 O nas
akceptujemy płatności PayU

Sklep Motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl

Zadzwoń i zadaj pytanie
MotoCentrumNet.pl - telefon
+48 505 603 620
Pn-pt 8:00 - 17:00
Sob 8:00 - 14:00
Firma Motoryzacyjna CHMIELEWSCY s.c.
woj. Warmińsko-Mazurskie
E-mail:
ul. Wyspiańskiego 6
14-100 Ostróda
NIP: 741-000-46-62
TecDoc Inside
Ceny przedstawione w sklepie internetowym obowiązują tylko przy zakupie online.