+48 505 603 620
Facebook
Opinie o Motocentrumnet.pl na Opineo.pl
MotoCentrumNet.pl Części samochodowe Filtr Filtr powietrza

Filtr powietrza

Filtr powietrza, to jedna z auto części wymagających regularnego serwisowania. Jest ważnym elementem układu dolotowego silnika, ponieważ odpowiada za oczyszczanie powietrza zasysanego do komory spalania z zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu. Dzięki temu dostarczane jest tylko czyste powietrze, które wraz z paliwem stanowi podstawę mieszanki paliwowej, a także chroniony jest silnik samochodu przed uszkodzeniami wynikającymi z drobinek kurzu i pyłów dostających się do cylindrów. Obecnie wskazuje się, że sprawność filtrów powietrza wynosi 99% -100%. Zanieczyszczony filtr powietrza możne powodować wyższe zużycie paliwa i spadek mocy. Wydajny filtr powietrza powinien być odporny na wilgoć i temperaturę. Kupując tego typu części samochodowe należy zwrócić uwagę na zdolność filtracji, okresy między wymianami, a także rodzaj zastosowanych włókien.
Obsługa klienta
Ważne informacje
Pomoc
Sklep MotoCentrumNet.pl
 Kontakt
 O nas
akceptujemy płatności PayU
Sklep Motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl
Zadzwoń i zadaj pytanie
+48 505 603 620
Pn-pt 8:00 - 17:00
Sob 8:00 - 14:00
Sklep internetowy MotoCentrumNet.pl oferuje miliony auto części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. W szerokim asortymencie znajdują się części samochodowe, oleje, płyny eksploatacyjne, kosmetyki i akcesoria w najniższych cenach.
Darmowa dostawa, doradztwo przy doborze części dostępnych online. Zapraszamy także do sklepu stacjonarnego znajdującego się w Ostródzie przy ul. Wyspiańskiego 6, woj. Warmińsko-Mazurskie.
TecDoc Inside
Ceny przedstawione w sklepie internetowym obowiązują tylko przy zakupie online.