+48 505 603 620
Facebook
Opinie o Motocentrumnet.pl na Opineo.pl

Filtr paliwa

Filtr paliwa służy do oczyszczania benzyny oraz oleju napędowego z różnego rodzaju zanieczyszczeń, które mogą przedostać się do niego na skutek procesu produkcji, transportu czy też magazynowania. Filtr paliwa nie tylko zatrzymuje, ale także magazynuje cząsteczki stałe. Oddziela on wodę w postaci ciekłej od skroplonej. Filtr paliwa jest niezbędny w eksploatacji auta, ponieważ zabezpiecza części samochodowe, np. układ zasilania i wytryskowy przed uszkodzeniem, a także korozją. Zużyty lub niesprawny może obniżyć osiągi, płynność pracy silnika czy zakłócić funkcjonowanie układu rozruchowego. W związku z tym zaleca się regularną wymianę filtra paliwa, co pozwala zapobiec poważnym skutkom niewłaściwej eksploatacji. Tego typu auto części, aby zapewnić maksymalną wydajność, muszą być dobierane na podstawie rodzaju silnika, warunków jego pracy i zgodne z jego układem wtryskowym.
Obsługa klienta
Ważne informacje
Pomoc
Sklep MotoCentrumNet.pl
 Kontakt
 O nas
akceptujemy płatności PayU
Sklep Motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl
Zadzwoń i zadaj pytanie
+48 505 603 620
Pn-pt 8:00 - 17:00
Sob 8:00 - 14:00
Sklep internetowy MotoCentrumNet.pl oferuje miliony auto części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. W szerokim asortymencie znajdują się części samochodowe, oleje, płyny eksploatacyjne, kosmetyki i akcesoria w najniższych cenach.
Darmowa dostawa, doradztwo przy doborze części dostępnych online. Zapraszamy także do sklepu stacjonarnego znajdującego się w Ostródzie przy ul. Wyspiańskiego 6, woj. Warmińsko-Mazurskie.
TecDoc Inside
Ceny przedstawione w sklepie internetowym obowiązują tylko przy zakupie online.