Lata doświadczenia
telefon
+48 505 603 620
Opinie na Opineo.pl

Części samochodowe do aut Chevrolet

Chevrolet

Chevrolet - części samochodowe online

Zamienne auto części dostępne w naszym sklepie online posiadają specyfikację techniczną jak oryginalne elementy użyte w produkcji samochodów marki Chevrolet. MotoCentrumNet.pl gwarantuje atrakcyjne ceny przy wysokiej jakości wykonania oferowanych części samochodowych.

Samochody Chevrolet

Amerykańska marka swój początek wiąże z Louisem Chevrolet, założycielem spółki Chevrolet, fanem i uczestnikiem wyścigów rajdowych. Classic Six serii C był pierwszym modelem z dużym sześciocylindrowym silnikiem. W 1911 r. powołano do życia firmę Chevrolet Motor Company, a spółka stała się częścią General Motors.
Z końcem lat 20-tych marka wiodła prym, otwierając oddziały produkcyjne na świecie - w tym na obrzeżach Bombaju, gdzie montowano m.in. półciężarówki i autobusy Chevrolet oraz w Warszawie. Producent oferował stosunkowo tanie samochody, jednocześnie stosując droższą technologię. W kolejnych latach udoskonalał swoją produkcję, wprowadzając niezależne zawieszenie przednie i całkowicie stalowe nadwozie. Stworzył także model Suburban Carryall, który zaliczał się do pierwszych SUV-ów (w 1936r.).
Chevrolet w 1955 r. odniósł sukces, konstruując silnik V8 „small block”, a dwa lata później wprowadził do niego mechaniczny wtrysk paliwa. Nie przestając szukać nowych rozwiązań, wypuścił pierwszy tego typu model Chevrolet Corvair z silnikiem chłodzonym powietrzem umieszczonym z tyłu.
Prestiżowy Chevrolet Impala (1958-1996 r.) sprzedał się w 13 mln egzemplarzach. Z kolei legendarne sportowe Corvette został wypuszczony w 1963 r. Po pięciu latach od jego produkcji, dostępny był Chevrolet Camaro.
Nowy horyzont sprzedaży i produkcji pojawił się w 2001 r., kiedy General Motors przejął markę Daewoo Motors. Od tamtej pory pojawiały się nowe modele, takie jak: Orlando, SSR, Spark, Kalos, Cruze. Warto wspomnieć o hybrydowym Chevrolet Volt, który w sprzedaży pojawił się od 2010 r., a w styczniu 2015r. pojawiła się jego druga, wydajniejsza generacja.
Zespół Chevroleta odniósł liczne zwycięstwa w wyścigach rajdowych. Ponadto marka plasuje się na czwartym miejscu najczęściej kupowanych samochodów na świecie.

Najlepsze części zamienne do samochodów marki Chevrolet w sklepie internetowym!

Jeśli szukasz części zamiennych do swojego Chevroleta w atrakcyjnych cenach, cenisz sobie komfort i jakość - wybierz nasz internetowy sklep motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl.
Obsługa klienta
Ważne informacje
Pomoc
MotoCentrumNet.pl
 Kontakt
 O nas
akceptujemy płatności PayU

Sklep Motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl

Zadzwoń i zadaj pytanie
MotoCentrumNet.pl - telefon
+48 505 603 620
Pn-pt 8:00 - 17:00
Sob 8:00 - 14:00
Firma Motoryzacyjna CHMIELEWSCY s.c.
woj. Warmińsko-Mazurskie
E-mail:
ul. Wyspiańskiego 6
14-100 Ostróda
NIP: 741-000-46-62
TecDoc Inside
Ceny przedstawione w sklepie internetowym obowiązują tylko przy zakupie online.