Lata doświadczenia
telefon
+48 505 603 620
Opinie na Opineo.pl

MotoCentrumNet.pl - Artykuły

Amortyzatory samochodowe najczęściej nie ulegają gwałtownej awarii, ale ich skuteczność w tłumieniu drgań powoli spada. To sprawia, że wielu kierowcom trudno jest zauważyć ich pogarszający się stan. Gdy na nierównościach nadwozie auta wyraźnie się kołysze, zaczynamy mieć problem z utrzymaniem właściwego kierunku jazdy i częstym włączaniem się systemu ABS w czasie hamowania, warto sprawdzić stan amortyzatorów. Jak to zrobić? Sklep motoryzacyjny online MotoCentrumNet.pl, specjalnie dla wszystkich ...
Zakup nowych amortyzatorów wiąże się z dość dużym wydatkiem. Niektórzy kierowcy zastanawiają się więc, czy nie można byłoby zaoszczędzić na kosztach robocizny. Zwłaszcza, że serwisy samochodowe zwykle sprzedają podzespoły w o wiele wyższych cenach niż internetowy sklep motoryzacyjny. Podpowiadamy, jak wymienić amortyzator.

Wymiana amortyzatorów przednich

Przednich amortyzatorów lepiej nie wymieniać samodzielnie, ponieważ operacja ta wymaga najwyższej precyzji i potrzebne s...
Regeneracja części samochodowych nie cieszy się tak dużym zainteresowaniem, jak przed laty. Duża konkurencja wymusza na producentach obniżanie cen, co pozwala kierowcom na zakup nowych podzespołów. W niektórych przypadkach naprawa może jednak okazać się opłacalna. Kiedy warto zregenerować amortyzator?

Na czym polega regeneracja amortyzatora?

Regeneracja amortyzatora samochodowego to zabieg przeprowadzany w profesjonalnych serwisach i warsztatach mechanicznych. Specjalista ...
Amortyzator samochodowy odpowiada nie tylko za komfort podróży, ale także bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo. Sprawne podzespoły zapewniają odpowiednią przyczepność kół do drogi, co pozwala kierowcy panować nad torem jazdy i długością hamowania pojazdu. Nie wiesz, kiedy należy wymienić te ważne części samochodowe? Podpowiadamy, jakie są objawy zużytych amortyzatorów.

Jak długo działa amortyzator samochodowy?

Amortyzatory samochodowe, z czasem, tracą swoje pierwotne właś...
Amortyzator zapewnia wysoki komfort jazdy (pasażerowie nie odczuwają drgań), wpływa na wyższą przyczepność pojazdu i bezpieczne hamowanie, dlatego warto dbać, aby był w 100% sprawny. Planujesz przegląd i wymianę tej części samochodowej, ale nie wiesz, jaki amortyzator wybrać do swojego auta? Nie jesteś odosobniony – taki problem ma wielu kierowców. Producenci proponują amortyzatory olejowe i gazowe. Przedstawiamy plusy i minusy obu rozwiązań.

Amortyzatory olejowe – zalety i wady...

Przegląd i dezynfekcja klimatyzacji samochodowej
Klimatyzacja umożliwia skuteczne obniżenie temperatury wewnątrz auta, osuszenie szyb i zmniejszenie wilgotności powietrza w samochodzie. Klimatazacja ma duży wpływ na bezpieczeństwo podczas jazdy w upale, okazuje się, że w samochodzie z klimatyzacją maleje o jedną trzecią ryzyko wypadku. Wybierając samochód, warto zdecydować się na opcję z klimatyzacją. Aby jednak w pełni korzystać z klimatyzacji, należy o nią odpowiednio dbać.

Regularne przeglądy klimatyzacji

Źle eksploa...
Obsługa klienta
Ważne informacje
Pomoc
MotoCentrumNet.pl
 Kontakt
 O nas
akceptujemy płatności PayU

Sklep Motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl

Zadzwoń i zadaj pytanie
MotoCentrumNet.pl - telefon
+48 505 603 620
Pn-pt 8:00 - 17:00
Sob 8:00 - 14:00
Firma Motoryzacyjna CHMIELEWSCY s.c.
woj. Warmińsko-Mazurskie
E-mail:
ul. Wyspiańskiego 6
14-100 Ostróda
NIP: 741-000-46-62
TecDoc Inside
Ceny przedstawione w sklepie internetowym obowiązują tylko przy zakupie online.